Pokój kąpielowy – raj dla ciała i duszy

Pokój kąpielowy to miejsce wyjątkowe. Jest to pomieszczenie, które nie tylko jest eleganckie, ale przede wszystkim zachwyca wygodą i funkcjonalnością. Jak zaaranżować pokój kąpielowy, by był spełnieniem marzeń?

Jej wysokość wanna

W pokoju kąpielowym najważniejszym elementem wyposażenia jest wanna. Bardzo ważne jest jej usytuowanie. Dysponując dużą powierzchnią nie trzeba decydować się na ustawienie wanny pod ścianą, czy w rogu pomieszczenia.

Wyposażenie łazienek jest w tym momencie bardzo różnorodne i ciekawe dlatego można pokusić się o wannę wolnostojącą. Okrągła, prostokątna bądź owalna wanna będzie niekwestionowaną ozdobą łazienki.

Warto również zastanowić się nad zakupem wanny z hydromasażem. Salon łazienek to miejsce, gdzie znajdziemy wannę z hydromasażem wodnym, powietrznym lub wodno – powietrznym. Komfort kąpieli jest nie tylko zależny od rodzaju masażu, ale przede wszystkim od ilości oraz umiejscowienia dysz.

Styl ma ogromne znaczenie

Pokój kąpielowy to prawdziwe królestwo dla każdej kobiety. Warto zadbać, by było idealne. Wyposażenie łazienek, które jest niezmiernie ważne to przede wszystkim lustro oraz odpowiednie oświetlenie, które pomoże w przeprowadzeniu zabiegów higienicznych.

Dysponując dużym pomieszczeniem warto pokusić się o ustawienie toaletki, która będzie wyposażona w duże, odpowiednio podświetlone lustro, które ułatwi zrobienie oraz zmycie makijażu.

Kolejnym elementem wyposażenia w każdej łazience jest eleganckie oświetlenie. Warto oprócz oświetlenie górnego zadbać o światło boczne. Salon łazienek jest miejscem, w którym kupimy eleganckie kinkiety, które podświetlą obraz na ścianie, a w trakcie kąpieli dadzą delikatne, relaksujące światło.

Pokój kąpielowy to szansa na stworzenie pomieszczenia, które będzie gustowne, eleganckie i niecodzienne. W momencie, gdy powierzchnia nie jest ograniczeniem, jedynym hamulcem jest własna wyobraźnia.

Comments are closed.