Zalety płytek Chevron

ceramiczne płytki w formie jodełek

Aranżując mieszkanie dążymy do tego, aby wystrój był unikatowy oraz efektowny. Pragniemy przemycić rozwiązania niesztampowe, które nie są powszechnie spotykane. To właśnie dzięki temu dom będzie posiadał unikatowy charakter, a także będzie w stu procentach dopasowany do naszych osobistych potrzeb. Wybierając płytki dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na klasyczne modele. Płytki Chevron wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę, jeśli cenimy sobie stylistykę przyciągającą wzrok wszystkich wokół.

Niebanalna forma

Płytki Chevron na pierwszy rzut oka przypominają jodełkę. Ich niesztampowa forma sprawia, że wnętrze zyska nieprzeciętnego wyrazu. Przepięknie prezentują się w aranżacjach minimalistycznych oraz nowoczesnych. Warto podkreślić, że opisywane płytki są niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym.

Prezentują się zupełnie jak drewniany parkiet, co stanowi ogromny plus. Trzeba jednak wspomnieć, że zachowują funkcjonalność standardowych kafelków. Oznacza to, że codzienne użytkowanie nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Płytki są szkliwione, dzięki czemu dodatkowa impregnacja jest zbędna. W ten sposób można znacząco zminimalizować koszt aranżacji mieszkania.

Łatwe czyszczenia

Atutem kafelek chevron jest fakt, że są one nienasiąkliwe. To właśnie dzięki temu wilgoć nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia. Nie trzeba również obawiać się pochłaniania plam. Zabrudzenia można łatwo i szybko usunąć z powierzchni, dzięki czemu posadzka będzie prezentować się zupełnie, jak nowa. Ryzyko pojawienia się odbarwień znajduje się na bardzo niskim poziomie. Zupełnie inaczej jest w przypadku parkietu wykonanego z naturalnego drewna.

Comments are closed.